Kaş ekimi yaptırarak kaşlarınızdaki  seyreklik gibi yapısal, dökülme gibi sonradan olma ve yaralanma-yanık gibi şekil bozukluklarına veda edip kalem gibi ince veya kalın gür kaşlarla yepyeni bir yüz ifadesine sahip olabilirsiniz. Ağrısız acısız, doğal ve kalıcı bu yöntem için karar sizin!

Kaş Ekimi

FUE Yöntemiyle Kaş Ekimi

Kaşların estetik sorunlar makyaj gibi geçici veya dövme gibi kalıcı yöntemlerle kapatılsa da sonuçlar suni ve hiçbir zaman istenildiği gibi olmamaktadır. Kaş ekimine başlanmadan önce hasta ile bir kaş modeli üzerinde anlaşılır. Lokal anestezi yapılarak hastanın acı duymaması sağlanır ve ense bölgesi tıraşlanarak kısaltılır. FUE yöntemiyle yapılan kaş ekimi için de aynen saç ekiminde olduğu gibi ense bölgesinden alınan uygun saç kökleri anlaşılan model ve var olan kaş kılları doğrultusunda kaş bölgesinde açılan ince deliklere nakledilir.
Kaş ekimi operasyonu yaklaşık 1-2 saat sürer. Ameliyattan bir gün sonra banyo yapılabilir. Operasyon bölgesinde ilk 3-4 gün oluşan kabuklanmalar sonrasında dökülür ve bir hafta sonra bölge tamamen iyileşir. Yeni ekilen kaşlarda 2-6 haftalık zamanlarda şok bir dökülme görülebilir. Bu beklenen olağan bir durumdur ve geçici olduğundan bu dökülmeden sonra ekilen kaşlar tekrar büyümeye başlayacaktır. Ekilen kaşların uzaması 6 aya kadar sürebilir ve genellikle ikinci bir operasyona gerek kalmaz. Artık tam istediğiniz gibi doğal ve kalıcı kaşlarınız olmuştur.!